25 Eylül 2023 Pazartesi Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. 

İşte 25 Eylül Pazartesi akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Bir zamanlar festivallerin daimi katılımcısı olan Şeyma Subaşı, kızı Melisa Ilıcalı’ya neden ‘parti kızı’ olmayı bıraktığını açıkladı. İkili arasındaki tatlı anlar sosyal medyada epey ilgi çekti.

AK Parti Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar, yaptıkları çalışmaya göre milletvekili maaşlarının azlığından yakındı.

”Onu söyleyemiyoruz maalesef” cümlesiyle hafızalara kazınan ‘Zebani’ lakaplı Efe Baycan sosyal medyanın gündemine oturdu. Yaptığı her açıklamayla ayrı bir olay olan 18 yaşındaki Zebani Efe’nin internette yayınlanan bir videoda önce Kelime-i Şehadet getirdiği ardından umreye gittiği görüldü.

Selena Gomez’in Paris kombini ve son pozları sosyal medya kullanıcılarının diline düştü!

Oğlu Ahmet Tatlıses’le uzun bir süredir kavgalı olan İbrahim Tatlıses, kendisine rakip olup çiğ köfteci açan oğluna fena çıkıştı.

Mika Raun’un öve öve bitiremediği, herkesten sakladığı sevgilisine kıskançlık yüzünden isyan ettiği videoda, sosyal medya kullanıcılarının dikkatini ameliyatla değiştirdiği sesi çekti.

Bireysel Emeklilik Sistemi’nde kısmen ödeme hakkında yönetmenlik değişikliği Resmi Gazete’de yayımlandı. Katılımcılar sistemden çıkmadan birikimlerinin yüzde 50’sine kadar olan kısmını toplu olarak alabilecek.

2022 yılında İngiltere Championship takımlarından Hull City’i satın alan Acun Ilıcalı İngiliz medyasının kıskacında. FLW’de yer alan haber Acun Ilıcalı’nın ‘yaklaşık’ serveti işlendi.

Yaklaşık 4 sene önce Rusya’nın polis teşkilatında görev alan Anna Anufrieva isimli bir kadın, sosyal medya platformunda çıplak fotoğraflarını servis ettiği için açığa alınmıştı. Şu an için bambaşka bir hayatı var!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x