Kaçak kattan ceza kesildi, komşularının evini silahla bastılar: 1’i çocuk 3 kişi yaralandı

İstanbul’un Eyüpsultan’da kaçak kat nedeniyle belediyeden ceza alın çift komşularının evine silahlı saldırı düzenledi. Saldırıda 1’i çocuk 3 kişi yaralandı.

Kanal D Haber’den İhsan Yalçın ve Burak Yılmaz’ın dün yayınlanan haberine göre, Eyüpsultan’da yaşayan iki sevgili silahlarla alt komşunun evini bastı. 5 kişilik aileye ateş açan saldırganlar 13 yaşındaki kız çocuğunu, ablasını ve babasını vurdu.

Yaralı çocuğun cep telefonuyla kaydettiği videoda, saldırganların kapıda tartıştıkları aileye hakaretler edip sonrasında ateş açtığı görülüyor.

Saldırgan çiftin kaçak kat nedeniyle belediyenin kestiği ceza kestiği, kendilerini ihbar ettiklerini düşündükleri komşularına silahlı düzenlediği öğrenildi.

Saldırıda ilk yaralanan baskını kaydeden 13 yaşındaki kız çocuk oldu. Kurşunlar çocuğun kasığına, dizine ve ayağına isabet etti. Ateş etmeye devam eden çift, baba ve diğer kızını da yaralandı.

Yaralı baba ve kızları hastaneye kaldırılırken, saldırganlar özel hareket timleri evlerini basarak gözaltına aldı. Saldırganların ikisi de tutuklandı.

Yaralanan 13 yaşındaki çocuk, “Vuruldum buraya düştüm, gerçekten çok korktum. Basamıyorum da yürüyemiyorum da” dedi.

Abla ise “Silahla baskına geldiler. Bizi öldürmeye teşebbüs ettiler. Can havliyle kapıyı kapattık” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x