Samsung, Galaxy Tab A9 Plus’ın yüksek depolama alanlı versiyonu artık daha ucuz

Samsung, Galaxy Tab A9 serisini geçtiğimiz Ekim ayının sonlarında tanıttı. Bu seride Galaxy Tab A9 ve Galaxy Tab A9 Plus olmak üzere iki tablet bulunuyor. Plus modeli, Ocak ayında Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa sunuldu ve ülkeye giriş yapmasının hemen ardından şirket, her alışverişe 50 dolar değerinde ücretsiz bir Kitap Kılıfı aksesuarı sunmaya başladı. Bir ay sonra, firma ücretsiz aksesuar teklifini ücretsiz depolama yükseltme teklifiyle değiştirdi.

Samsung, Galaxy S23 serisinin lansmanıyla birlikte depolama yükseltme teklifini tanıttı ve bu teklifi Galaxy S24 serisinin halefi için de sürdürdü. Şimdi ise şirket, bu teklifi bütçe dostu tableti Galaxy Tab A9 Plus için de uygulamaya koydu. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüketiciler, bahsedilen tableti Samsung.com üzerinden satın aldıklarında, iki kat depolama alanı ve RAM’e sahip olacaklar. Bunun üzerine, müşteriler 90 dolara kadar takas bonusu da elde edebilecekler.

Samsung, Galaxy Tab A9 Plus’ın yüksek depolama alanlı versiyonu artık daha ucuz

Diğer bir deyişle, temel 4GB + 64GB varyantının fiyatı (219 dolar) karşılığında, alıcılar daha yüksek olan 8GB + 128GB sürümünü alabilecekler. Daha yüksek bellek konfigürasyonunun fiyat etiketi 269 dolar olduğundan, müşteriler aynı 50 dolarlık avantajı, ücretsiz Kitap Kılıfı teklifiyle aynı şekilde elde ediyorlar.

Cihazın özelliklerine gelince, metal bir gövdeye sahip. 11 inçlik 16:10 ekranı bulunuyor. LCD panel, 1920 x 1200 piksel çözünürlük ve 90Hz yenileme hızı sunuyor. Tablet, Qualcomm Snapdragon 695 çipi ile güçlendirilmiş. Yazılım tarafında, Android 13 tabanlı One UI 5.1 ile çalışıyor. 8MP arka kamera ve 5MP ön kamera ile geliyor. Dört stereo hoparlöre ve 7,040mAh pil kapasitesine sahip. Son olarak, 15W şarj desteğini de unutmamak gerek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x